KNAW Onderwijs Prijs

Ga direct naar de inhoud
Ga direct naar de site navigatie
Ga direct naar zoeken

Genomineerd 2019

Natuur en Techniek

'Could I make you remember?'

Auteur: Naomi Duits
Docent: Mirjam Bleeker (Scheikunde)
School: Park Lyceum (Almere)

Interpolatiemethoden

Auteur: Max van Horssen
Docent: Ben Geels (Wiskunde)
School: Stichtse Vrije School (Zeist)

Invloed van zout water op beton

Auteurs: Madeline El Aissatie en Anna Klein
Docent: Marco Metselaar (Scheikunde)
School: Fons Vitae Lyceum (Amsterdam)

Macroscopic Visualization of Quantum Mechanics

Auteurs: Bas Brinkman en Richard Wols
Docent: Janine Nauw- van der Vegt (Natuurkunde)
School: CSG Dingstede (Meppel)

Mierenzuur

Auteurs: Kirsten Plat en Annick van Akker
Docent: Nikita Judkins (Scheikunde)
School: RSG Simon Vestdijk (Harlingen)

No More Traffic Congestion

Auteurs: Jaap Arets en Caroline Oostveen
Docent: Kees Bangma (Wiskunde)
School: Hermann Wesselink College (Amstelveen)

Onsterfelijkheid om de hoek

Auter: Karsten Faber
Docenten: Else Henneke (Scheikunde) en Jolanda van Duyvenbode (Biologie)
School: Linde College (Wolvega)

Natuur en Gezondheid

De fenotypische variatie in het barmsijzencomplex

Auteurs: Koen Stork en Tim Schipper
Docent: Marga Loos (Biologie)
School: OSG De Hoge Berg (Den Burg)

Degradation of polyethylene by the bacteria of the Galleria Mellonella

Auteurs: Lianne Harmsen en Anne Geerdinck
Docent: Nico ter Heerdt (Biologie)
School: Isendoorn College (Warnsveld)

Energie uit Planten

Auteurs: Celine de Jong, Nynke Meijenhorst en Maarten Ashmann
Docent: Nicolaas Bout (Biologie)
School: Etty Hillesum Lyceum (Deventer)

Het inslikken van een knoopcelbatterij

Auterus: Ellen Pruijn en Emma Tax
Docenten: Frank van Wielink (Biologie) en Tom Heutmekers (Scheikunde)
School: Pax Christi College (Druten)

Op zetmeel gebaseerd bioplastic

Auteurs: Rigtje Bouma en Renske Atsma
Docent: Joost Beermann (Scheikunde)
School: CSG Bogerman (Sneek)

Superbeton

Auteurs: Kim Dalstra en Loes Stoel
Docent: Nico Goosen (Biologie)
School: Emelwerda College (Emmeloord)

Warm badderende algen

Auteurs: Lies Pieters en Anouk Becker
Docenten: Tim Nieuwenhuis (Biologie) en Rolf Schön (Natuurkunde)
School: Gerrit van der Veen College (Amsterdam)

Economie en Maatschappij

De dood van Blokker

Auteurs: Nicolas van Schaik en Roderick van Nispen
Docent: Jasper ter Stroot (Management en organisatie)
School: St. Ignatiusgymnasium (Amsterdam)

De Nieuwe Zijderoute

Auteur: Josephine Leltz
Docent: Jan Karel van den Haak (Economie)
School: Gymnasium Novum (Voorburg)

De vluchteling in beeld

Auteurs: Lynn Smeets en Ira Noordermeer
Docent: Niels Hoendervanger (Maatschappij wetenschappen)
School: Stedelijk Gymnasium Nijmegen (Nijmegen)

Jongensprobleem of meisjessucces?

Auteurs: Lotte van den Boom en Mickey Mets
Docent: Erna van Zwol (Maatschappij wetenschappen)
School: Comenius College (Hilversum)

Korte ketens

Auteurs: Kika van der Schans en Jula van der Schans
Docent: Ibrahim Aklalouch (Economie)
School: Libanon Lyceum (Rotterdam)

Nepnieuws

Auteurs: Tessel Krijgsman en Juliette Nooter
Docent: Erna van Zwol (Maatschappij wetenschappen)
School: Comenius College (Hilversum)

To work or not to work?

Auteurs: Lianne Nota en Karlijn van Dijken
Docent: Ellen van der Steeg-Rosier (Management en organisatie)
School: CSG Dingstede (Meppel)

Cultuur en Maatschappij

Concurrentie op de Kaap

Auteurs: Marijn Smits en Jan Groenland
Docent: Yelcka van Oversteeg (Engels)
School: Libanon Lyceum (Rotterdam)

De Kunst van Muziek

Auteurs: Renee Kuijf en Pam Wesseling
Docent: Colette Vester (CKV)
School: CSG Groene Hart Lyceum (Alphen aan den Rijn)

De minderjarige vluchteling

Auteurs: Ghislaine van der Stroom en Selma Ruijgers Vaillant
Docent: Bert de Neef (Economie)
School: Montessori Lyceum Rotterdam (Rotterdam)

From 'aap, noot, mies', to a 10 at ease

Auteurs: Hanne Ziggers en Jolijn Wassink
Docent: Theo Assmann (Economie)
School: Isendoorn College (Warnsveld)

Mars: causus belli or olive branch

Auteurs: Lucas Marsé en Noud van der Meulen
Docent: Saskia Vingerling (Engels)
School: Wolfert Dalton (Rotterdam)

Onderwijs op Maat

Auteurs: Claire Derks en Charlotte Geluk
Docent: Maarten Sira (Maatschappij wetenschappen)
School:  Emmauscollege (Rotterdam)

X & Y: Relaties tussen muziek en architectuur

Auteur: Liz Hoogeveen
Docent: Hester Slingenberg (Handvaardigheid)
School: Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt (Amersfoort)



Ga terug naar de bovenkant van deze pagina
Ga terug naar de inhoud
Ga terug naar de site navigatie
Ga terug naar zoeken